O mnie

Mam na imię Anna. Jestem założycielką firmy Fjaril Studio oraz autorką widniejącego na stronie bloga.

Przez długi okres czasu nie miałam w sobie żadnych pasji poza muzyką. Słuchając zagranicznych wykonawców stałam się całkiem niezłą użytkowniczką języka angielskiego. Powędrowałam więc w tym kierunku na studia. Dziś, pracuję z dziećmi, ucząc ich języka angielskiego. I to właśnie dzięki nim odkryłam w sobie nową pasję prac wykonywanych ręcznie.

Jako że jestem osobą, która woli czynić niż przyglądać się z boku, obserwowanie artystów nie było dla mnie wystarczające. Z czasem dojrzała we mnie decyzja o podjęciu własnej próby działania. Zaczęłam zagłębiać się w tajniki prac ręcznie wykonanych, a dokładnie kart okolicznościowych i zaproszeń. Efekty próbnych kartek zafascynowały mnie tak bardzo, że chciałam pójść o krok dalej. Założyłam własną działalność.

W każdej wolnej chwili staram się przysiąść do biurka i stworzyć coś nowego, ciekawego, oryginalnego. Każde zamówienie traktuję bardzo poważnie i z wielką starannością wykonuję zlecenie nadane przez klienta. Chcę, aby karty okolicznościowe były wyjątkowe i cieszyły oko obdarowanego.

Nowe hobby idealnie dopełnia moje dotychczasowe pasje, daje mi wiele satysfakcji, co więcej, jest świetnym sposobem na relaks i ukojeniem po intensywnych zajęciach z dziećmi.

Mam nadzieję, że moje projekty kart okolicznościowych i zaproszeń przypadną Państwu do gustu.

Zapraszam do kontaktu, śledzenia bloga i komentowania wpisów. Każda opinia jest dla mnie niezmiernie ważna.

Pozdrawiam,

Anna.